Marka Krommler istniej na polskim rynku od 6-ciu lat. Początkowo były to tylko zbiornikowe pompy ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej, jednak szybko została wzbogacona o kolejne produkty i obecnie można wyróżnić 3 segmenty pomp ciepła:

  • zbiornikowe pompy ciepła
  • modułowe pompy ciepła do podłączania z zewnętrznymi zbiornikami
  • pompy ciepła do ogrzewania budynków

Krommler jest prężnie rozwijającą się marką, która bardzo szybko zdobywa nowe rynki.

Pompy ciepła Krommler charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz prostota obsługi – dokładnie to, czego oczekuje każdy użytkownik. Precyzyjnie dobrane komponenty oraz duża staranność podczas procesu produkcji każdej pompy ciepła zadecydowały o tym, że wszystkie urządzenia znalazły się w jednej z wyższych klas energetycznych A+. 

Krommler zawsze kładzie duży nacisk na wysoką jakość urządzeń oraz poziom obsługi klienta. Wynikiem takiej polityki jest współpraca z najlepszymi firmami i instalatorami. 

Wiedzę i doświadczenie czerpiemy od najlepszych i największych producentów podzespołów pomp ciepła na świecie – dzięki temu możemy przekazać Państwu produkt w najwyższej jakości wykonania oraz rzetelne doradztwo. Wiemy, że każde przedsięwzięcie jest indywidualnym rozwiązaniem, dlatego też indywidualnie podchodzimy do każdego nowego projektu.